• Новак
НОВИ DC AC ЏЕК КАБЕЛ ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧОК ЗА ACER СТРЕМАТ 2930 2930G

НОВИ DC AC ЏЕК КАБЕЛ ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧОК ЗА ACER СТРЕМАТ 2930 2930G

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност

Посредник е нашиот најдобар метод на плаќање, ние, исто така, координатор PT Плаќање T / T, пари грам, а други како што следува. Кога ќе го видите вашиот плаќање на товар, ние ќе се организираме за вас да брод во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail. Политика на враќање Ние нудиме следува 100% задоволство гаранција, ако било plausibly не сте задоволни, можете да се вратите до нас на објект во нејзината оригинална condiion наплата или размена.Ние да се осигура дека секогаш постои решение и ние сигурни don `t want a лошо повратни информации на крајот на трансакцијата. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повратни информации Политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек по уплата, Али да воспоставиме здрава заедница, ние се надеваме ќе го направите истото, да се надеваме дека ќе може да го разбере нашиот акцент на услуги на клиентите неверојатно.Ние ќе се вратат сите пари, во прилог на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!
.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се да го решите проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Главните карактеристики

Пакет:
5pcs, 10pcs
Број На Модел На:
ЗА ACER СТРЕМАТ 2930 2930G

Избор на клиент