• Новак
2018 Топла Продажба На Нови Сандали Жените И Голема&Мали Димензии 28 - 52 Сандали Дами Свадба Партија Танц Чевли На Високи Потпетици Жена Пумпи Y-01

2018 Топла Продажба На Нови Сандали Жените И Голема&Мали Димензии 28 - 52 Сандали Дами Свадба Партија Танц

DEN 3393.00
DEN 3571.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LANYUXUAN
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Број На Модел На:
HQW-Y-01
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Zip
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент