• Новак
300PCS 5MM ЗЛАТО МЕТАЛ претходно биле вклучени копчето за шиење облека додаток копчиња чанта shose окцето МИ-016C

300PCS 5MM ЗЛАТО МЕТАЛ претходно биле вклучени копчето за шиење облека додаток копчиња чанта shose окцето МИ-016C

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност

Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање,само ако сме држава друг начин на превозот.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуга. Ако не сте задоволни со производот(ите) за било која причина,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Тоа може да оди повеќе од 25 дена,ако не може да се добие во рок од 90 дена, бидејќи ние брод надвор,ве молиме ни e-mail.Понекогаш потрае малку подолго.Поради локалните испраќање или други причини. Ако ви треба од нив да биде транспортирана со express mail превозот(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните dipute. Штом ќе ја плати за производ(и), ние ќе ја испрати својата парцела во рок од 24 часа.
Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува :
Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Големина:
5MM
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
AS
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AS
is_customized:
Yes

Избор на клиент