• Новак
5pcs/кутија Црна Традиционалните без чад Moxa се Тркалаат 14*110mm Moxibustion Масажа Стап

5pcs/кутија Црна Традиционалните без чад Moxa се Тркалаат 14*110mm Moxibustion Масажа Стап

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Телото

Избор на клиент