• Новак
SHZ-D (III) ЦИРКУЛАЦИЈА НА ВОДА ЗА МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ВАКУУМ ПУМПА

SHZ-D (III) ЦИРКУЛАЦИЈА НА ВОДА ЗА МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ВАКУУМ ПУМПА

DEN 7344.00
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет SHZ-D(III) Циркулација на вода тип мулти-цел вакуум пумпа
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да прашате.

Главните карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Примена:
Премерување
Број На Модел На:
SHZ-D(III)
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен
Структура:
Вакуум Пумпа
Проток:
60L/min
глава:
8m
Max. вакуум степен:
0.098 mpa
Еден раководител на издувните гасови волумен:
10L/мин
Вшмукување глава количина:
2 компјутери
јачина:
15L
Работа Напон:
AC напон 220V 50 hz
моќност:
180W
Бучава:

Избор на клиент