• Новак
1pc Висок Квалитет 8Pin Powercon Џек Женски Штекер Панел Планината Конектор Звучници Кабел Адаптер 8 Пол SpeakON Џек

1pc Висок Квалитет 8Pin Powercon Џек Женски Штекер Панел Планината Конектор Звучници Кабел Адаптер 8 Пол SpeakON

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет 8 Pin Powercon Џек Женски Штекер Панел Планината Конектор Звучници Кабел Адаптер 8 Пол Speak ON Џек
100% сосема Нов и Добар Квалитет.
На speak ON кабел конектори индустријата-стандард конектори за засилувач / звучникот конекции. 4 пол кабел конектори е дизајниран да работи со високи струи, индуктивен товар на животната средина на звучниците. Моменталната оценка 20 rms континуирано До 30 аудио сигнал, должност циклус 50% Само 3 делови, лесно да се соберат големо влијание материјали - долга-трајни и сигурни

Главните карактеристики

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RTC6101800-F
Тип:
Адаптер
Карактеристики:
8pin говорникот адаптер
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
Материјал:
Пластични
Тежина:
63g

Избор на клиент