• Новак
Trck 3 дупка автомобил водоотпорен авто женски конектори, DT серија, вклучувајќи Кружни нога терминали

Trck 3 дупка автомобил водоотпорен авто женски конектори, DT серија, вклучувајќи Кружни нога терминали

DEN 768.00
Во достапна форма

Пристапност


Trck 3 дупка автомобил водоотпорен авто женски конектори, DT серија, вклучувајќи Кружни нога терминали
Опис на производот :
10 X 3 дупка водоотпорен конектор
30 X метал терминал
кабел печат водоотпорен приклучување во конекторот
Производ слика :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Име На Модел:
3Pins
Објектот Големина:
NO
Напон:
12V
Специјални Функции:
произведено во Кина
Од Моќ:
NO
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Избор на клиент