• Новак
FORUDESIGNS Жените Чанта Кутре Schnauzer Печати Платно Торба за Тинејџер Девојки Големи Трговски Tote Торба Мода на Плажа Торба

FORUDESIGNS Жените Чанта Кутре Schnauzer Печати Платно Торба за Тинејџер Девојки Големи Трговски Tote Торба

DEN 450.00
DEN 671.52
-33 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.)
Се врати и Гаранција :
1.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот :
1.
FORUDESIGNS Момчиња Drawstring Ранец Цртан филм Ninjago 3 D Модел String Торба Училишниот Ранец за Тинејџерски Момчиња Деца Drawstring Ba FORUDESIGNS Момчиња Drawstring Ранец Цртан филм Ninjago 3 D Модел String Торба Училишниот Ранец за Тинејџерски Момчиња Деца Drawstring Ba Плаќање :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.
Повратни информации.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Обликот:
Повик Tote
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Број На Модел На:
Z22
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Лен
Објектот:
Колаж / Виш Висока Школа Девојките Bookbag
Употреба:
Плажа / Shopping / Училиште / Надвор / Патување
Точка име :
Моден Жените Платно Чанти
Стил:
Патување Складирање Пакет Торба
Тип:
Жените Мода Гласник Торба / Торба За На Плажа
тип 1:
Голем Рамо Торби / Bolsa Feminina
понуда:
Пад на превозот
Добредојде:
кориснички
Модел стил:
Кутре Schnauzer
Други:
Висок Квалитет на Кеси за Жените 2018 Mochila

Избор на клиент