• Новак
Жените Мода рачно изработени Креативни 3D Полимер Глина Симпатична Цртан филм Животинско Студ Обетки Накит Подароци #14

Жените Мода рачно изработени Креативни 3D Полимер Глина Симпатична Цртан филм Животинско Студ Обетки Накит

DEN 65.00
DEN 72.48
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Симпатична shapi куче обетки изгледа модата и интересно.
Рачно изработени полимер глина занает, моделот е живописни и реалистични.
Се носат со тоа, како и ако уста nips ушите, интересен додаток.
Убав подарок за вашето семејство и пријатели.
Парична казна или Мода : Мода
Пол : Жените
Обликотшема : Животни
Објектот Тежина : 8g / 0.28 оз
Повод : Партија или со Секојдневно носење
Боја : Каки
Материјал : Полимер Глина
Вкупна должина : околу. 4cm/1.57 инчен
Пакет Содржина :
1 x Пар Обетки
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Главните карактеристики

Метали Тип:
Никој
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент