• Новак
WELLY 1/36 Скала Автомобил Играчки ЈАПОНИЈА Тојота FJ Cruiser SUV Diecast Метал се Повлече Назад Автомобил Модел Играчка За Подарок/Kids/Прибирање

WELLY 1/36 Скала Автомобил Играчки ЈАПОНИЈА Тојота FJ Cruiser SUV Diecast Метал се Повлече Назад Автомобил

DEN 244.00
DEN 304.80
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Бренд Нови Diecast Автомобил Модел Играчки - Тојота FJ Cruiser
Производителот : WELLY Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / Каучук(Гума) Diecast Автомобил Модел, изработени од метал. Одличен квалитет Функција : Повлечете назад и да одат акција со Гума, гума на секое тркало,
Двете предната врата може да се отвори Автомобил Големина : прибл 12cm(L) * 5cm(W) * 5cm(H) Тежина : околу 100g/еез Пакет : Нови Мало Полето Ставка се Вклучени : 1 buc diecast играчка автомобил модел
Answer : ___________________________ Note :
1.) Во вид на Снимање;
2.)Затоа што на светлината и се прикажат фактори, постојат и може да биде малку отстапување;
3.)На "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не мора следење на информации на интернет,па кога ќе се изборот на пратката,ве молиме размислете внимателно.

Главните карактеристики

Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
diecast играчка автомобил
Бар-кодот:
No
Карактеристики:
Diecast

Избор на клиент