• Новак
12Pcs Emoji Насмевка Pikachu Еднорог Монета Чанта Деца Паричникот Девојки Деца Пари Торба Децата Партија Подарок

12Pcs Emoji Насмевка Pikachu Еднорог Монета Чанта Деца Паричникот Девојки Деца Пари Торба Децата Партија Подарок

DEN 535.00
DEN 575.52
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

12 Pcs Emoji Насмевка Pikachu Еднорог Принцеза Софија Purses Пари Торба Монета Торбичка Деца Чанта Мали Паричникот За Деца Партија Подарок
Состојба : НОВА
Карактер : Принцезата Ана Елса,Одвратното Мене,Софија,Одг Pikachu,Emoji Насмевка, Еднорог
Големина На : рунда 7*8cm
Материјал : ПВЦ ,Најлон Пакет : 12 Компјутери
Погоден за дете Празник Роденден Подароци
Мешан стил за да ја испратите, немојте да изберете стил
Ние добредојдовте на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за трговија на големо цена.
Пакет ќе брод надвор од 2 работни дена по плаќање јасно.
Ние во собата Економија меѓународна шпедиција како основна превозот.
обично тоа треба цела 14-25 работни дена да НИ/СА/велика БРИТАНИЈА/AU/ Јужна Азија . 15-30 работни дена да го Други европските земји.
Понекогаш тоа ќе биде мало задоцнување, поради cu stoms инспекција, Лошите Временски услови или некои неконтролирани фактори.

Главните карактеристики

Бренд Име:
runningtiger
Главен Материјал:
ПВЦ
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Плоштад
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
3cm
Материјал Состав:
ПВЦ ,Најлон
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Монета Purses
Карактер:
Принцезата Ана Елса,Одвратното Мене,Софија,Одг Pikachu,
Карактер Б:
Emoji Насмевка, Еднорог

Избор на клиент