• Новак
Тешко Врвот Палецот Завртки Сет од 8 Кратки Отстранување со Ореви Комплет за Монтажа за Сите 1995- Jeep Wrangler YJ TJ JK Модели

Тешко Врвот Палецот Завртки Сет од 8 Кратки Отстранување со Ореви Комплет за Монтажа за Сите 1995- Jeep

DEN 354.00
DEN 372.96
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ШИРОКА УПОТРЕБА-Тие се fiting за сите 1995-2016 Jeep Wrangler YJ TJ JK модели. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Пакети и Вклучува : 1 Сет од 8 палецот завртки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
АНТИ-КОРОЗИЈА-Палец завртки се направени од издржлив најлон Ураганот стилизирана глава со цврст метал студ.Можете да инсталирате палецот завртки во неколку минути и копчиња на завртки се лесно да го дофати, се стегне или олабави.НЕ АЛАТКИТЕ кои се ПОТРЕБНИ-На За Jeep Wrangler палецот завртка м8 25мм се направи земајќи ги на горното исклучување на хард врвот многу полесно и побрзо!
APPEARANCED ПОДОБРЕНА-ореви и завртки направи за вашиот Jeep Wrangler тешко врвот повеќе солидна и модерен.
Боја : Црна
Применливи Автомобили : 1995-2016 Jeep Wrangler YJ TJ Џ.Тие го прават животот толку многу полесно да ги тргнеме врвот и да се стави на врвот назад.Вие не треба да се користи ratchet повеќе.
НЕ ЛАБАВА ДЕЛОВИ-сврзувачки елементи продавница во телото дупки кога врвот е исклучено (ГУМЕНА подлога заштитува бојата).Тие ќе ви спаси многу време и напор за вас, бидејќи нема потреба за шрафцигер или било какви други алатки.

Главните карактеристики

Материјал:
Легиран челик
Број На Модел На:
Како што е прикажано
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
ACAMPTAR
Вози Стил:
Никој
Глава Стил:
Како што е прикажано
Завртка Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент