• Новак
2 парчиња/многу Калено Стакло За Sony Xperia Z5 Компактен E5823 Екран Заштитник Заштита на Стакло Flim за Sony Xperia Z5 мини Заштитник

2 парчиња/многу Калено Стакло За Sony Xperia Z5 Компактен E5823 Екран Заштитник Заштита на Стакло Flim за Sony

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

5 D Граница Круг Агол, 0,3 mm Дебелина, 9 H Површинска Цврстина, да се Спречи Руптура,
Шок-доказ, Анти-притисок, Shatterproof, Анти-отпечаток, Супер Отпорен на Гребење
Се носат, И Вода-доказ, Анти Масло, Ултра-тенки, High-definition, Висока Transmittanc
Висока Температура Отпор, Анти-влага, Анти-бактериски, Мазна Чувствуваат, Анти-отсјај Анти-зрачење.
2 , ако стоката превозот одложување , може да побара од мене да се прошири цел заштита време
4 , ако го пропуштите повик од поштата , ве молиме одете на поштата да добиете на стоки
Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, или не можете да го добиете во рамките на заштита на време,ве молиме да не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.
Опис На Производот>>>
Компатибилен Модел На Телефон : За Sony Xperia Z5 Мини
Екстра Чувствителни На Допир
Лесна инсталација
Не сите меурчиња по инсталација
Ултра Јасно , 98% HD транспарентност
Анти-отпечатоци & Маснотии нечистотија , Анти-да се Загрози доказ стакло
за 1 Пакет :
2 X Калено Стакло / Без Мало Поле
2 X Чистење брише
2 X Прашина налепници
Answer : ___________________________ Note :
1 , Nomal време на Испорака : Генерално 1 од 5 до 20 работни дена.

Главните карактеристики

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
hellonihao
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Телефон:
За Sony Xperia Z5 Мини Екран Заштитник Стакло Филм
Функции:
Јасно & Transparence 98%,Експлозија Доказ Стакло Покрие Филм
Користат за :
Мобилен Телефон,Мобилен Телефон ,Мобилен Телефон
Име:
Калено Стакло Екран Заштитник,Калено Стакло Покрие Филм,
Опис:
9H тврдост / 0.3 mm /2.5 D Граница Круг Агол
Пакетот Вклучува:
Калено Стакло Филм, Со Чистење Колекции,Алкохол Чисто Платно
Состојба:
100% Сосема Нов Калено Стакло,За 10g
Стил:
Висок Квалитет Ултра Тенок Светло Екран Заштитен Филм Телефонот Cristal Филм
Функција:
Ултра-тенок, High-definition, Висока Transmittance, Анти-зрачење
Одговара на Моделот:
за Sony Xperia Z5 Мини

Избор на клиент