• Новак
Din Водич 2Loop РБС 5A AC220V Компактен Цврста Состојба Реле со Топлина Мијалник

Din Водич 2Loop РБС 5A AC220V Компактен Цврста Состојба Реле со Топлина Мијалник

DEN 597.00
DEN 746.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Употреба:
Општа Намена
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
WA2-05DA
Напон:
220V
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле

Избор на клиент