• Новак
DoreenBeads Цинк Базирани на Алуминиумски & Смола Drusy Конектори Овална Антички Сребрен Multicolor Сјајот 27mm(1 1/8) x 16mm( 5/8), 20 Компјутери

DoreenBeads Цинк Базирани на Алуминиумски & Смола Drusy Конектори Овална Антички Сребрен Multicolor Сјајот

DEN 99.00
DEN 141.12
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


-
За НАС
Започнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Со текот на времето одминуваше, имаме
нови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди Накит
да Клиенти од целиот свет.
Пакување Детали
Секоја цел е испратен надвор од Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Методи за плаќање
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем,
ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите!
Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!
ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ ОД СТАН

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
B0104445 - B0104454
Објектот Тежина:
48g
Објектот Должина:
2.7cm
Бренд Име:
DoreenBeads
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Висина:
1.6cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
2.7cm
Производ Карактеристики:
Drusy Конектори

Избор на клиент