• Новак
Камерата Торба Случај За Panasonic LUMIX LX100 LX10 LX7 LX5 LX3 GM1 GX7 GF9 GF8 GF7 GF5 GX1 GM1 ZS60 ZS50 ZS40 ZS110 TZ100 TS30 SZ10

Камерата Торба Случај За Panasonic LUMIX LX100 LX10 LX7 LX5 LX3 GM1 GX7 GF9 GF8 GF7 GF5 GX1 GM1 ZS60 ZS50 ZS40

DEN 395.00
DEN 424.80
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сива, Розова
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера,Mirrorless Систем Камера
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Материјал:
Полиестер
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
Број На Модел На:
камерата случај торба

Избор на клиент