• Новак
Колба патлиџани форма,краток врат стандард мелење устата,Капацитет 1000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик на колба

Колба патлиџани форма,краток врат стандард мелење устата,Капацитет 1000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик

DEN 694.00
DEN 788.64
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Колба патлиџани форма,краток врат стандард мелење устата,Капацитет 1000ml и заеднички 29/32,Патлиџани во облик на колба
Максимален дијаметар на колба е околу 130 мм.
Капацитет : 1000ml
j oint : 29/32

Главните карактеристики

Капацитет:
1000ml
Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Со облик на колба 1000ml 29/32

Избор на клиент