• Новак
DIY 6 Компјутери Плоштадот Огледало Плочка obtuse Агол Ѕид Налепници 3 d Decal Мозаик Дома Соба Decorationjjps

DIY 6 Компјутери Плоштадот Огледало Плочка obtuse Агол Ѕид Налепници 3 d Decal Мозаик Дома Соба Decorationjjps

DEN 162.00
DEN 213.60
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : Декоративни огледало дизајн го прави вашиот дом изгледа различно, повеќе атрактивни Едноставен и елегантен, полни со ритам, и да го прошири чувство на простор
DIY материјал ви донесе среќа, Работа со вашите деца, помагање на вашето дете да развие интелигенција
Материјал : Пластика
Големина : 15*15cm
Боја : Злато,Сребро.
Состојба : дневна соба, децата playroom, трпезарија, home office, ходникот, тремот
Пакетот вклучува : 6x Огледало Плочка Налепници

Главните карактеристики

Големина:
Medium
Стил:
Модерна
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Апстракт
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
W293
Бренд Име:
ЕДЕН КАКО ТЕБЕ

Избор на клиент