• Новак
Preskool Бебе Играчка За Деца Цртан филм Fawn Учење Рамка Мулти-функционални Математика Мушка удар Пијано Образование Играчка

Preskool Бебе Играчка За Деца Цртан филм Fawn Учење Рамка Мулти-функционални Математика Мушка удар Пијано Образование

DEN 1142.40
Во достапна форма

Пристапност


Име На Производ : Цртан Филм Fawn Учење Рамка
Материјал : Quallity Дрво(еколошки боја)
Возраст : >=2 години
Тежина : околу 1.2 kg
Пакет Големина : 24cm*24cm*18cm
Слики :
Методи За Плаќање
Можете да ги користите само Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
Превозот И Испорака
Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да предвиди што тие можат да бидат.
Гаранција Политики
Нашите производи се покриени со гаранција. За гаранција евалуација, вашиот производ мора да се врати директно до нас. Сите превозот да Гаранција мора да се припејд и осигуреникот.
Добредојдовте на MBY! Уживајте Во Вашата Шопинг Искуство!

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Preskool
Карактеристики:
Образовни
Материјал:
Дрво
Предупредување:
No
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
zs033

Избор на клиент