• Новак
MaiYaCa Нови Печатени сакам да се игра виолина гејмер игра Гумени душеци Mouse pad Големина 250x290x2mm Мали Mousepad

MaiYaCa Нови Печатени сакам да се игра виолина гејмер игра Гумени душеци Mouse pad Големина 250x290x2mm Мали

DEN 108.00
DEN 119.04
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот и предавање на полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping.
Услуга На Клиентите
Ако имате било пребарување или незадоволство, ве Молиме контактирајте со нас за прв реши, ние ќе ви одговори во рок од 12-48 часа. Ние ќе се обидеме да дојдеме до одговор на сите e-mail пораки во рок од 24 часа. Откако ќе го потврдите вашиот производ и не сте задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за неколку минути. Правоаголникот Mouse Pad за Високи Перформанси. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или загриженост во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно да ни e-mail. Ако треба цел со достапните следење на број,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. Го прилагодите со своја фотографија! Одличен Подарок Објект!
6.Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат малку различни, но ние ќе се обидеме потрудиме да се направи во реалниот,ве молиме да се разбере.
Вашето задоволство е наша цел. Ние се залагаме за одлични услуги на клиентите за секоја цел. Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad
4.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MaiYaCa
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
mousepad
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
S
Стил:
mouse pad
Тип:
игра mousepad
Големина:
18x22cm 25x29cm
Функција:
Анти-Лизга Гумени мат Глувчето
Шема:
термички трансфер печатење подлоги за глувче
Функција:
Бесплатен превозот
Потсетник:
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис
прилагодени на:
Одличен За Сите Видови Глувчето
Објектот:
Сакам да се игра виолина Позадина
Модел:
Sisi-J00246

Избор на клиент