• Новак
3Pcs Nickle Позлата Џек 4.4 mm 5 Машки Полови Целосно Избалансиран Слушалки Plug 19.5 мм за Sony NW-WM1Z NW-WM1A AMP Играч

3Pcs Nickle Позлата Џек 4.4 mm 5 Машки Полови Целосно Избалансиран Слушалки Plug 19.5 мм за Sony NW-WM1Z NW-WM1A

DEN 551.00
DEN 647.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


БОГАТА ТЕХНИКА Nickle Позлатен Џек 4.4 mm 5 Машки Полови Целосно Избалансиран Слушалки Plug 19.5 мм за Sony NW-WM1 Z NW-WM1 A AMP Играч
Име : 5 Pole позлатени 4.4 mm Слушалка Адаптер Пакување : 3pcs/многу (пп торба) Можете да ја користите оваа 4.4 mm 5 Пол приклучок за слушалки Аудио и Видео Лемење Џек да се направи кабел со себе ,а потоа можете да поправка на вашиот Омилен слушалки. Овој приклучок одговара за Sony NW-WM1 Z NW-WM1 A AMP Играч Опис : Сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвена, Црна. Пакет се Вклучени : 3pcs Nickle Позлатен 4.4 mm 5 Пол приклучок за слушалки Аудио и Видео Лемење Џек

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RGD7026N600
Тип:
аудио/видео адаптер
Карактеристики:
аудио 4.4 mm конектор
говорникот терминал:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
говорникот конвертор:
Yes

Избор на клиент