• Новак
Хип хоп Панк Крстот силикони Алка од не ' Рѓосувачки Челик Кожни Нараквици & Алки

Хип хоп Панк Крстот силикони Алка од не ' Рѓосувачки Челик Кожни Нараквици & Алки

DEN 268.00
DEN 335.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Враќање :
Ако сте примиле објект кој е скршен или која не е оној што го нареди,
ве молиме вратете го во рок од 3 дена по добивање.Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без
било каква комуникација со нас. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Ако сакате вашата точка да биде предаден преку експрес сервис, ве молиме
контактирајте со нас пред да се плати. Ние ќе ви испратиме замена или рефундирање
вашата исплата откако ќе ги примите врати објектот.
Контактирање :
Ако имате некое прашање,ве молиме да ни остават пораки или e-mail на нас,и вашиот
прашање ќе се одговори во рок од 24 часа(Одговарате може да биде одложен за време
време на викендите и Кинески државни празници). Ние ќе додадете некои превозот цена на цена
прикажана на објектот веб-сајтот, а потоа можете да плаќате ако ти ја надгради цена.
Добредојдовте на нашиот магазин повторно!!!
. Бесплатен Превозот!
Превозот :
Обично, вашиот објектот е предаден преку регистрирани поштенски воздухопловната услуга, со која што
зема 15-30 работни дена да брод за АМЕРИКА, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, и 25-60 работни дена
во други земји.

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
opkgs
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Материјал:
Силикони
позлата:
Злато-боја
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Tracelets
закачам:
силиконски banlge

Избор на клиент