• Новак
Бесплатен Превозот Професионални 2.1 Инчен LCD Дисплеј Дигитални Сателитски Пронаоѓач Метар ДИГИТАЛНА-S2 договорот за слободна трговија CKU Висока чувствителност Сат?

Бесплатен Превозот Професионални 2.1 Инчен LCD Дисплеј Дигитални Сателитски Пронаоѓач Метар ДИГИТАЛНА-S2 договорот

DEN 3084.00
DEN 3504.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Бесплатен Превозот Професионални 2.1 Инчен LCD Дисплеј Дигитални Сателитски Пронаоѓач Метар ДИГИТАЛНА-S2 договорот за слободна трговија CKU Висока чувствителност Сателитски Пронаоѓач
- 2.1 Инчен LCD Екранот
- Текст Фреквенција 950~2150 MHz
- Текст Ниво -65~ -25d Bm
- Текст Отпорност 75 ohm
- Мерење Тип : јачина на сигналот,квалитет;бер;pwr
- Звук за Заклучување Јачина на
- Поддршка за DISEQC 1.0 /1.1 и 22khz на Ѕвонење
- LNB Напојување : 18/13 V(IMax на 300m A)
- Beep Интегриран
- 7.4 V/800m Ah Лав Батеријата Вклучени
- Max работното Време : 3 часа
- 12 V/1.2 DC Адаптер
- USB Порта За Надградба на Софтверот

Главните карактеристики

Број На Модел На:
WS6933
DIY Материјали:
Електрични
Употреба:
Автоматско Тестирање На Машина
моќност:
Електронски
Бренд Име:
niusiwen
Текст фреквенција:
950~2150MHz
Текст Ниво:
-65~ -25dBm
текст отпорност:
75 Ohm
Мерење Тип:
јачината на сигналот,квалитет;бер;pwr
Други:
види детали

Избор на клиент