• Новак
Животно Боја Шарени Светлина Музичка Кутија Regalo Де Лос Cabritos Музичка Кутија Рака Прободен Деца Подарок дрво музичка кутија muziekdoosjjps

Животно Боја Шарени Светлина Музичка Кутија Regalo Де Лос Cabritos Музичка Кутија Рака Прободен Деца Подарок

DEN 269.00
DEN 353.76
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Цврсто Дрво
Димензија : 12*9.5*3.5 CM
Модел : Жирафа,Мајмун,Слон,Був
Пакет Содржи : 1x Дрвени Музичка Кутија
Употреба :
Музичката кутија во рака,
Ве молиме униформа да се тресат се справи.
Музичката кутија ѕвони кога ќе се тресат рачка

Главните карактеристики

Број На Модел На:
X-000
Функција:
Вртливата
Обликот:
Плоштад
Движење:
Рими Движење
Тон Број:
18 Ѕвонење
Музика:
CANON
Материјал:
Дрво
Тип:
Рачна Тип
Игра Моќ:
Рака Извит
Музички Кутии Форма:
Плоштад

Избор на клиент