• Новак
ANNGILL Прилагодливи Отвори Кристали Од Сваровски Нараквици & Алки 2 Бојата на Ткаенината Хривнија За Жените Накит за Подарок За Девојки

ANNGILL Прилагодливи Отвори Кристали Од Сваровски Нараквици & Алки 2 Бојата на Ткаенината Хривнија За Жените

DEN 543.00
DEN 936.00
-42 %
Во достапна форма

Пристапност

ве молиме да се фокусира и доверба нас, ние нема да ја напушти која и информации за нас. производите може да се прилагоди. дали постои било каков проблем во врска со големина?
ве молиме строго според мерење на методот на купување.
за пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас if you' d like to. ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации. поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. затоа, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да се плаќа за царински давачки. транспорт време е за 3 до 7 работни дена (ако сакате да ни даде на трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно.net / en (копирате на пребарувачот).
Прашања од клиенти
1. како да се задржи следење со мојот парцела?
можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на no. дали бојата падне или да се претвори црно?
направени од високо - квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и анти исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ANNGILL
Поставување Тип:
Никој
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
1828276
Функција:
Моден
Повод:
Запознавање Партија Секојдневно носење Матурска Годишнината
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател
Тип Форма Шема:
Кожа Шарм Нараквици за Жени
Еколошки Стандарди :
Доведе Никел Кадмиум слободни
Накит Тип:
Сосема Нов Дизајн Шарм Wome Закачам
Functio :
Моден Накит Партија Додатоци

Избор на клиент