• Новак
100pcs/многу Промотивни Обичај Печатени Stubby Сопствениците Можат да Кулер за Боја Сублимација Печатење Лименки Пиво Кулер Торба За Свадба

100pcs/многу Промотивни Обичај Печатени Stubby Сопствениците Можат да Кулер за Боја Сублимација Печатење Лименки

DEN 7440.00
Во достапна форма

Пристапност


Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници
1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : Внатрешна Кол 6.
Ние Цениме Дека Ќе Го Напушти Висок Фалат Со 5 Ѕвезди Позитивни Коментари После Имаш Предмети И Тие Се Убави .5 см Висина
Прирачник за Мерење на Грешка 0.
4 : Секој Објект за пакување Сам Во Тетрапак
Цел Чекори :
1 : Оставете Порака Испрати Вашето Лого За Нас (Ние Ќе Ви Одговори Што Многу Наскоро)
2 : Според Вашето Лого Ќе Се Направи Уметничко Дело За Вас Одеднаш
3 : Откако Ќе Се Потврди Уметнички Дела Ќе Се Направи Нарачка Онлајн
За Сите Други Прашања Во Врска Со Нашиот Ладилници Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас Сега
Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските превозот време) Секој Кулер Поединечно Завиткани Во Пластична Кеса
Заврши Пакување
Обичај Австралија Stubby Носителите На Пивско Шише Носителот Може Да Кулер Торба
Повратни Информации : Нашата Stubby Ладилници Добие Позитивен Високиот Оценува Цело Време
Multicolor За Опција
Забелешка : Поради светлината и компјутерски монитори може да биде боја на разликата
Внимание :
1 : Ако Треба Да Плаќаат Никакви Давачки Во Сопствени Или Данок На Додадена Вредност Кога Ќе Добиете Предмети , Купувачот Е Одговорен За Трошоците .

Главните карактеристики

Тип:
Изолирани
Бренд Име:
индикација
Употреба:
вино
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
NEOP009-652
боја:
multicolor
дизајн:
Обичај
логото:
Обичај
превозот:
Бесплатен превозот
Употреба повод:
Храна Продавница Бар И Resturant BBQ Партија Роденден

Избор на клиент