• Новак
BK1099 божиќ украси снегулка Чипка чоколадо Партија DIY фондан печење готвење торта декорирање алатки силиконски калап

BK1099 божиќ украси снегулка Чипка чоколадо Партија DIY фондан печење готвење торта декорирање алатки силиконски

DEN 298.00
DEN 331.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Точка БР : BK1099
Материјал : храна одделение силиконски
Мувла боја : автоматски
Контрола на квалитет : SGS.ФДУ
Калапи Тежина (g) : околу 48 Мувла спецификација (cm) : за 8.8*7.4*1.8 Заврши спецификација (cm) : за 7.7*6.2*1
Карактеристики :
Висока издржливост и флексибилност.
Таа ќе се одржи форма за години.
Еднократно, не-стап.
Лесен за употреба и чиста.
Пред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,SGS,LFGB,ОД FDA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
BKSILICONE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
bk1099
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Храна одделение Силиконски
сертификација:
SGS,ДОФАТ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
боја:
Пинк

Избор на клиент