• Новак
10 Видови Жените Памук Лак Sock Влечки Симпатична Бонбони Боја Невидливи Вентилација Брод Чорапи Ниска Глуждот Трикотаж За Жена Sock

10 Видови Жените Памук Лак Sock Влечки Симпатична Бонбони Боја Невидливи Вентилација Брод Чорапи Ниска Глуждот

DEN 37.00
DEN 72.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.,Itd Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас .,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон.Превозот времето е проценка. Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења.,Itd на патувањето на нашите крпа снабдување бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1. Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
MKD00048
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
Ayaco.Фан
Шаблон Тип:
Лак
боја:
Како се покаже слика
Сезоната:
Пролет лето Есен

Избор на клиент