• Новак
Образовни Бебе Дете Деца Магнетни Риболов Прачка Риба Модел Играчка Забавна Игра Подарок #35/3W

Образовни Бебе Дете Деца Магнетни Риболов Прачка Риба Модел Играчка Забавна Игра Подарок 35/3W

DEN 29.00
DEN 42.72
-32 %
Во достапна форма

Пристапност

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Магнет Ние не нудиме Бои и стилови за избор. Вашата цел ќе бидат испратени во Бои и стилови, по случаен избор. Боја : Како на сликата покажат(Доколку купите повеќе од еден, може да се примени на истата Боја или со повеќе Бои ) Тема : Магнетни риболов играчка создаде бескрајно задоволство за вашите деца. Тие може да се стави во водата, и го направи бања повеќе време пријатно за деца. Риболов игра помага да се концентрира деца внимание и различни видови на светли живописни бои на риба играчка. Можете исто така да се учат на вашето бебе да се препознае различни морски животни. Големина На : Риба Модел Големина : Прибл. 6cm-9cm/2.36"-3.54" Риболов Прачка Големина : Прибл. 20cm-40cm/7.87"-15.75" (Прилагодливи) Риболов Линија Должина : Околу 70cm/27.56" (Прилагодливи) Количеството : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме

Главните карактеристики

Бренд Име:
DUUTI
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
Други
Топ Дијаметар:
Други
категорија:
Риболов Прачка
Материјал:
Други
Позиција:
Други

Избор на клиент