• Новак
2018 нови плус големина 8XL 7XL 6XL 5XL Jaqueta Masculina Мажите Нов Повик Јакна Мандарина Јака Мажите Грб Удобно Mens Јакни

2018 нови плус големина 8XL 7XL 6XL 5XL Jaqueta Masculina Мажите Нов Повик Јакна Мандарина Јака Мажите Грб

DEN 3763.00
DEN 4704.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Бренд Име:
XFWHX
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Rib ракав
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
No
Број На Модел На:
kbs
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Избор на клиент