• Новак
слободен брод Моќ backplane За M4 x3650

слободен брод Моќ backplane За M4 x3650

DEN 2879.04
Во достапна форма

Пристапност

слободен брод Моќ backplane За M4_x3650 тоа е orginal 95% нов ,3 месец warrenty и тест работи пред да го испратите !
за повеќе информации ,контактирајте ме !

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Вградени Индустриски Плоча
Број На Модел На:
M4_x3650_power
Бренд Име:
T. F. SKYWINDINTL
Производи Статус:
Користи
Тип:
Моќ backplane

Избор на клиент