• Новак
Нови пристигнување дебели пета чевли вистинска кожа посочи пети со жените чевли мали оптоварување чевли женски ол работа 33 - 41

Нови пристигнување дебели пета чевли вистинска кожа посочи пети со жените чевли мали оптоварување чевли женски

DEN 1943.00
DEN 2112.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Vamp : горниот слој на крава се кријат Внатре материјал : раководител слој свинска кожа Табани : горниот слој на cowhide Единствена : соединение дното Боја : црна, жолта Големина : 34-41
детали за производот

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Рим
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
KNCOKAR
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Плитки
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
чевли пета стил:
дебела пета
единствена материјал:
соединение единствена
отварање на длабочина:
плитки устата
Моден Елемент:
дебела пета
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа
Процесот:
Лепило
Шаблон Тип:
Цврста

Избор на клиент