• Новак
5 Пара/Лето многу Деца, Момчиња и Девојки Шупливи Надвор Дупка Глуждот Чорапи Дише Мека Мрежа Памук Ниско-намалување на Чорапи секојдневниот Чорапи деца

5 Пара/Лето многу Деца, Момчиња и Девојки Шупливи Надвор Дупка Глуждот Чорапи Дише Мека Мрежа Памук Ниско-намалување

DEN 197.76
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S 2 to 4 Years, M 4 to 6 Years, L 6 to 8 Years, XL 912 Years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YZA207B2
Бренд Име:
Ozijun
Материјал:
Памук,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Избор на клиент