• Новак
Претходно биле вклучени Метал претходно биле вклучени Умре За рачно изработени Притиснете Машини Упатство за Инсталација на Алатките 8-35mm Бесплатен Превозот ОВАЛ?

Претходно биле вклучени Метал претходно биле вклучени Умре За рачно изработени Притиснете Машини Упатство за

DEN 6156.00
DEN 6480.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Претходно биле вклучени Метал претходно биле вклучени Умре За рачно изработени Притиснете Машини Упатство за Инсталација на Алатките 8-35mm Бесплатен Превозот ОВАЛНА-TOOLS2001

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
ОВАЛНА-TOOLS2001
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Никој
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
овална
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Стил:
Flatback
is_customized:
Yes

Избор на клиент