• Новак
Безжична Bluetooth Звучник Кеси Случај за JBL Xtreme Говорникот СТП ЕВА Носат Патување Патент Преносни Заштитна Хард Корица Торба

Безжична Bluetooth Звучник Кеси Случај за JBL Xtreme Говорникот СТП ЕВА Носат Патување Патент Преносни Заштитна

DEN 575.00
DEN 719.04
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Безжична Bluetooth Звучник Кеси Случај за JBL Xtreme Говорникот СТП ЕВА Носат Патување Патент Преносни Заштитна Хард Корица Торба
Опис : Специјално Дизајнирани за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за JBL Xtreme Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини. Функција : 1. Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет 2. Материјал : СТП Кожа, Сатенски Финиш 3. Боја : Црна 4. Совршен Случај и подарок за вашите пријатели 5. Големина на : 31*14.5*13.5 cm 6. Нето тежина : 195g 7. Пренослив, Мода, Светлина и Голема заштитни Случај за JBL Xtreme Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот од Штрајк и Scrape. 8. Посебно за JBL Xtreme Bluetooth Звучник. Пакетот вклучува :
1* ЕВА Случај за JBL Xtreme Bluetooth Звучник (Забелешка : Не inlcuded Звучници и опрема)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Школка
Број На Модел На:
Случај За JBL Xtreme Bluetooth Звучник
Бренд Име:
ZOPRORE
Пакет:
No
Материјал:
СТП ЕВА
SKU:
ZP-180321004
боја:
Црна
Големина:
31*14.5*13.5cm
Тежина:
195g
Функција:
Преносни Fashio Светлина и Голема Заштитни Случај
Стил:
Shockproof Пренослива Торба
Карактеристики:
за JBL Xtreme Говорникот Торба
Тип На Објект:
Безжична Bluetooth Звучник Кеси
Посебна Карактеристика:
Водоотпорен, Тешки Заштита, Анти-удар

Избор на клиент