• Новак
Симпатична Принцеза Бебе Девојка пролет Pantyhose Bowknot Шема Хулахопки на Децата Памук Пролет се Водат Чорапи Балет Bottoms 1-5 Години

Симпатична Принцеза Бебе Девојка пролет Pantyhose Bowknot Шема Хулахопки на Децата Памук Пролет се Водат Чорапи

DEN 212.00
DEN 235.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


>>>>>>>>
Детали За Производот :
Точка Име : Сребро Bowknot Шема Девојки Анти-пропадна Pantyhose
Големина : S(1 T, 2 T), M(3 T, 4 T)
Материјал : Памук
Возраст : одговара за 1-4 Години (Само за референца)
Бои : сина, Розова
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот, plz бидете сигурни дека можете да го прифати пред да нарачате.Ви Благодариме U.!!!
>>>>>>>>
Големина На Табелата
Бидејќи pantyhose е еластична, панталони должина може да има неколку разлика дури и за иста големина. Но, без влијание за да се носат, тоа е силна еластична.
>>>>>>>>
Производ Екранот
Совети : Само Големина S (1 T, 2 T) е анти-пропадна, pls ве молиме имајте на ум!

Главните карактеристики

Големина:
S, M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
KZ00523
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Бренд Име:
HIBISCUSARA
Точка име :
Симпатична Лак Печати Бебе Девојка Пролет Хулахопки Pantyhose
Шема:
bowknot
Материјал:
Памук
Сезони:
Извори-Лето
Возраст:
1-5 Години
Димензии:
S(1T, 2T), M(3T, 4T)

Избор на клиент