• Новак
Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Волците Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 926

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Волците Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 926

DEN 1590.00
DEN 2890.56
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Embroider теми *доволно. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
- Имајте на ум :
1.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.голема цел ,голем попуст. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Embroider игла *2.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.

Главните карактеристики

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Избор на клиент