• Новак
DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Zoro Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Zoro Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

DEN 403.00
DEN 576.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

- Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. Pls donot се грижите за ништо. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. Стоката е со добар квалитет .
DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Силуета Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. И сите големина и боја се во парк. НИ 12 / парче НАС 16 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 15 / парче НАС 12 / парче НАС 16 / парче НАС 15 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НАС 16 / парче НИ 23 / парче НАС 12 / парче НИ 29 / парче НАС 12 / парче НАС 12 / парче НАС 9 / парче НАС 13 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НАС 12 / парче НАС 17 / парче НАС 14 / парче НАС 12 / парче НАС 13 / парче НАС 19 / парче. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом.
ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
58x68cm, 116x135cm, 45x52cm, 80x93cm, 30x35cmm
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DCTAL
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Едно парче 1007

Избор на клиент