• Новак
INSTANTARTS Моден Шарен Дизајн Лен Шопинг Торба Бренд Дизајнер Feminina Tote Кеси Жените Платно Патуваат Голема Торба

INSTANTARTS Моден Шарен Дизајн Лен Шопинг Торба Бренд Дизајнер Feminina Tote Кеси Жените Платно Патуваат Голема

DEN 405.00
DEN 623.52
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.ве молиме во вид преовладува. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, . 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кеси
Бренд Име:
instantarts
Број На Модел На:
Z22
Материјал Состав:
Памук и лен
Шаблон Тип:
Paisley
Затворање Тип:
Не Патент
Рака Пад:
26cm
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Лен
Точка име :
Лен Обичните Жени Totes Чанти Кеси
Тип Име:
бренд дизајнер жените tote Гласник торба
погоден:
познатиот дизајн рамо tote кеси за дами
useage:
платно чанти жените дизајнер на чанти
дизајн:
bolsa feminina mujer
Моделот име:
Жените патување шопинг големи чанти
Печатење:
шарени патен жена големи рамо кеси
Функција:
памук жена големи торби
Pls note1:
Добредојдовте на Кориснички
Pls note2:
Обезбеди Капка Превозот Услуги

Избор на клиент