• Новак
MetJakt Чиста рачно изработени Пеперутка Watchband Гроздобер Циркон Хривнија Види Солидна 925 Sterling Silver Хривнија за Жените Накит

MetJakt Чиста рачно изработени Пеперутка Watchband Гроздобер Циркон Хривнија Види Солидна 925 Sterling Silver

DEN 7034.00
DEN 10991.52
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Должина:
17cm, 18cm, 19cm
Бренд Име:
MetJakt
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
weigth:
34.58 g
Движење:
Јапонски Увоз
Бирање големина:
2.5 cm

Избор на клиент