• Новак
Гроздобер CZ Кралската Принцеза Свадба Коса Додатоци Queen Невестите Тиара Круна Циркон Кристално Сребро Булчински Hairbands на Коса и Накит

Гроздобер CZ Кралската Принцеза Свадба Коса Додатоци Queen Невестите Тиара Круна Циркон Кристално Сребро Булчински

DEN 1538.00
DEN 1728.00
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Предмет Тип : коса круна
Камења во Боја : јасно
Дијаметар 13.5 см ,висина 5.5 cm
Метал : Бакар бело злато позлатен
Се користи за : свадба ,забава ,Матурска ,Подарок

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Z0017
Бренд Име:
HIMSTORY
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Стил:
Класичен
боја:
Сребро.
Големина:
дијаметар 13.5 cm ,height5. 5cm
Материјал:
Бакар, Полн Кубни Циркони
Пакување:
Polybag
Повод:
Свадби,Proms,Партии или други специјални прилики
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел слободни

Избор на клиент