• Новак
DIRENJIE Зима Мажите Отворено Пешачење Кампување Спортски Водоотпорен Windproof Ски Јакни +Руно мека лушпа Панталони Спортски Комплети

DIRENJIE Зима Мажите Отворено Пешачење Кампување Спортски Водоотпорен Windproof Ски Јакни +Руно мека лушпа

DEN 2984.00
DEN 4262.40
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. * Вашата е-пошта обично ќе се одговори во рок од 24 часа, Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. * Ако имате било какви забелешки или сугестии, ве молиме контактирајте со нас. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Ние не биде одговорен за какви било царински давачки или увоз доход. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Забелешки 1.
Повратни информации
* Задоволство на клиентите е нашиот опстанок. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.5 2 XL 71 48 114 63 3 XL 73 50 118 65 4 XL 75 51 66 122 5 XL 77 52 123 67 Мери со рака,pls дозволете 2-3cm грешка
Големина Опис (cm) Големина Должина Половината Хип Ткаенината L 99 80 98 19 XL 102 84 102 19. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. * Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга, сигурен кредитна стои е нашата начело.Ако не сте задоволни со нашите производи, се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред, и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции.

Главните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Обвивка Материјал:
Памук
Материјал:
Памук
Тежина:
1800g
Материјал Технологија:
WindStopper
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Функција:
Windproof,Термичка
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
DIRENJIE
L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL:
црна,сива,војска зелена,каки

Избор на клиент