• Новак
Нови Обетки Мода Накит Ретро Голем Плоштад Овална Долго Дел Се Крои Геометриски Earring Brincos Oorbellen Обетки За Жени

Нови Обетки Мода Накит Ретро Голем Плоштад Овална Долго Дел Се Крои Геометриски Earring Brincos Oorbellen Обетки

DEN 45.00
DEN 81.12
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
qiaoyue
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
is_customized:
No
Број На Модел На:
Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
ретро
моделирање:
Геометриски тип
Обетки:
обетки за жени
oorbellen:
претерани обетки
капка обетки За Жени:
Топла Продажба Обетки
обетки за жени:
Earring
Метали Тип:
Топла Продажба Обетки

Избор на клиент