• Новак
Леопард Главата Кубни ЧЕШКА го Отвори Циркони Монистра, Зелени Очи Пантер Микро Отвори Накит Одлуки Spacer Монистра,MY1804

Леопард Главата Кубни ЧЕШКА го Отвори Циркони Монистра, Зелени Очи Пантер Микро Отвори Накит Одлуки Spacer

DEN 908.00
DEN 955.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Леопард Главата Кубни ЧЕШКА го Отвори Циркони Хривнија Монистра
Големина : Прибл 11mm
Метал Крај : Злато/Siver Позлатен
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато Позлатен, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
MY1804
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент