• Новак
1pair мотоцикл светла LED motobike headlamp помошни светилка U7 125W мото работа возење автомобил 12V магла светло светла главата светлина

1pair мотоцикл светла LED motobike headlamp помошни светилка U7 125W мото работа возење автомобил 12V магла

DEN 1199.00
DEN 1712.64
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


1pair мотоцикл светла LED motobike headlamp помошни светилка U7 125 W мото работа возење автомобил 12 V магла светло светла главата светлина Почитувани Клиенти, pls имајте на ум дека ние ги користиме на вистински САД се увезуваат U7 Led диоди , не се лажни оние во некои други продавници, може да ви се евтини наредби од нив, но тие не може да обезбеди повеќе од нас, по потоа, бидејќи сметаме квалитетот и нашиот углед во прв план. Добра Вест! Сега ние ќе ви го испратиме 1 вклучете како подарок со иста цена! Технички Параметри : Светло Моќ : 125 W Светлина функција : горна греда, ниска зрак, флеш Средина Температура : -40~80 степени centigrade Флукс : висока зрачна : 3000 LM, ниска зрак : 1800 LM LED Боја Температура : 6000k-7000k Влезен Напон : DC 12 V-80 V Материјал : зајакнување на алуминиум легура Опсег : 200 метри Тежина : 600g Црвено Жица Позитивни & White Жица Негативни Универзална одговара за велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, брод Домување боја : црна центарот на Вниманието боја : бела Демонот очи во боја : црвена ангел очи во боја : сина, зелена, бела,жолта Лушпа Материјал : Алуминиум Легура LED : САД се увезуваат U7 3000 LMX Пакет Содржина : 2 парчиња мотор led извор на светлина 1 парче switch Ние ќе ви испратиме 1 вклучете како подарок!
.

Главните карактеристики

Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
3000Lm
Бренд Име:
Huiermeimi
Точка име :
мотоцикл светлата
Работен напон:
DC 12V-80V
Лумен:
висока зрачна
Боја Temp:
6000K~7000K
Домување Боја:
Црна
Ангел очи во боја:
сина,жолта,бела,зелена
Демонот очи во боја:
Црвена
вниманието боја:
Бела
Материјал:
Алуминиум легура
Работна температура:
-40 степени centigrade ~80 степени centigrade

Избор на клиент