• Новак
Цртан филм Бебе Момчиња Облека Поставите 2018 Нови Лето 0-3y Мода Деца Момчиња Одговараат Поставите Памук Деца Облека 2 парчиња т кошула+Ѕвезди Панталони

Цртан филм Бебе Момчиња Облека Поставите 2018 Нови Лето 0-3y Мода Деца Момчиња Одговараат Поставите Памук Деца

DEN 426.00
DEN 626.88
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


Цртан филм Бебе Момчиња Облека Поставите 2018 Нови Лето 0-3y Мода Деца Момчиња Одговараат Поставите Памук Деца Облека 2 парчиња т кошула+Ѕвезди Панталони
НИ Големина
Големина
Должина (cm)
Биста (cm)
Ракав (cm)
Панталона (cm)
Висина
12 M
S
35
27*2
-
30
70
18 МИЛИОНИ
М
37
28*2
-
32
80
24 M
L 39
29*2
-
34
90
3 T
XL
41
30*2

36
100
-
-
-
-
-
-
-
Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-3 см грешка
Ве молиме Имајте во предвид : Големина : Сите Babys Поставува прирачник measuremen т , може да се 1-3cm отстапување постои . Возраст и висина само за референца ,ако вашето бебе е Fatter,ве молиме изберете поголема големина Боја : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. Миење : со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашиот прв washin g Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
465654
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
EIJINER
боја:
Црвено/Жолта Боја/Бела
Шема:
Plaid/Лак
одговараат на сезоната:
Лето
одговараат на возраста :
12M 2T 3T 4T
Тип:
бебе момче облека сет
Стил:
Мода/Европски Стил
Објектот:
момче облека
2 парчиња вклучуваат:
tshirt+краток панталона
момчињата облека:
бебе момче облека сет
Момчињата Облека:
момчињата облека сет

Избор на клиент