• Новак
Геометриски Стил За Печатење Перница Покрие Шарени Plaid Дома Декоративни Троседот Фрли Перница Случај Cojines Decorativos Став Троседот Almofada

Геометриски Стил За Печатење Перница Покрие Шарени Plaid Дома Декоративни Троседот Фрли Перница Случај Cojines

DEN 163.00
DEN 239.52
-32 %
Во достапна форма

Пристапност

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи) 30*50cm
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1.
Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
P5071
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Други
Мека на ветер:
Умерена
Дебелина, индекс:
Конвенционалните
Еластична индекс:
Микро-бомба
Тежина:
УПОТРЕБА :
Божиќ,Дома,Хотел,Декоративни,Чаир,Постелнина
Обликот:
Плоштад

Избор на клиент