• Новак
3 во 1 Аквариум Водопад Филтер Пумпата Виси Надворешни Риба Тенкови Аквариум Филтер за Вода Кислород Циркулација на крвта се Пумпа Водопад Алатка

3 во 1 Аквариум Водопад Филтер Пумпата Виси Надворешни Риба Тенкови Аквариум Филтер за Вода Кислород Циркулација

DEN 431.00
DEN 479.04
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

3-во-1) функцијата, тој е дизајниран за филтрација, кислород аерација и циркулација на вода.
Пакетот Вклучува :
Пакување Листа :
1 x Виси Аквариум Надворешен Филтер
Answer : ___________________________ Note :
1> ве Молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Секојдневниот изненадувања постојано. Не, Не грижете се за тоа .
Производи Слика :
1.Едноставен за инсталација и отстранување. Ако не ја добиете вашата цел или Somthing Торба случи со квалитетот , ние може да се целосна наплата или повторно да ја прати .Ве молиме изберете превозот метод сакате .Исто така, имаме нашата индустрија и може да ви даде конкурентна цена.Прилагодливи проток на вода контрола.Секој ден ние ќе uptade новиот Избрана Ставки за сите вас.

Главните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Риба
моќност:
3W
Напон:
220-240V
Бренд Име:
SEASENXI
аквариум филтер :
Риба & Водни Резерви
риба резервоарот филтер :
за Риба Резервоарот Алатка
водопадот филтер:
риба резервоарот филтер
Филтри & Додатоци:
3 во 1 Виси Надворешни Аквариум Филтер
SKU:
HM13950
Аквариум Додатоци Филтер:
3 во 1 Аквариум Водопад Филтер Пумпата

Избор на клиент