• Новак
Тетоважа Напојување Промена на Бојата на Светлината Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Телото Уметност за Тетоважа Машина Пиштол Снабдување

Тетоважа Напојување Промена на Бојата на Светлината Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Телото Уметност

DEN 2069.00
DEN 2351.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Голема користи за веѓа усна eyeliner трајна шминка или телото уметност.
Копчето start дизајн, нема потреба подножјето на возилото се префрлите.modname=ckeditor
Тетоважа Напојување Промена на Бојата на Светлината со Адаптер Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Телото Уметност за Тетоважа Машина Пиштол Тетоважа Снабдување на Додатоци
Опис На Производот :
Точка Име : Шминка тетоважа напојување
Тетоважата напојување е направен од алуминиум, цврсти и издржливи.
Совршено за тетоважа почетници или professioanl тетоважа уметници.
Тетоважата напојување е црна, тоа може да го промени бои кога ротирачки различни напон.
Добри перформанси во прахосвам топлина, поддржува долго време работи.
Пакет :
1 x Тетоважа Напојување
1 x Тетоважа Адаптер
1 x Тетоважа Поврзете Линија
Тетоважа Напојување Покаже :
.
Удобен копчето за контрола на брзината.5-17 V
Големина : 7.
Карактеристики :
Тетоважата напојување е костим за сите тетоважа машина пенкало.8 cm
Лесен и мали димензии, лесно да се носат и преносни.
Излезен напон : 1.
Стабилни перформанси, трајни производи за долго време работи.
Прекрасен изглед и одличната изведба.

Главните карактеристики

Бренд Име:
chfeng
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
ЕД-590
Тип:
тетоважа напојување
Точка име :
Шминка Тетоважа Напојување
Тип На Објект:
Microblading Тетоважа Снабдување На Додатоци
Материјал:
Алуминиум Легура Тетоважа Напојување
Употреба:
Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка
Одговараат на:
Шминка Тетоважа Машина Пиштол
Излезниот Напон:
1.5-17V
Функција:
Интелигентни и Трајни производи за Употреба
feature2:
Лесен и Мала Големина, Преносни
дизајн:
Копчето Start Дизајн, Нема Потреба Подножјето На Возилото
Пакет:
Напојување+Адаптер+Поврзете Линија

Избор на клиент