• Новак
Акупресурата 18 Чаши Домаќинство Магнетни Вшмукување Cupping Сет

Акупресурата 18 Чаши Домаќинство Магнетни Вшмукување Cupping Сет

DEN 1578.24
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Масажа & Релаксација
Големина:
Small
Примена:
Телото
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Избор на клиент